holidays.

Hejka, dawno mnie tutaj nie było. Szkoła, treningi i bierzmowanie, nie było czasu. Ale teraz muszę się zmotywować do pracy i postaram się przez całe wakacje prowadzić bloga. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Przejdźmy do tematu. WAKACJE! To naprawdę magiczny czas, możemy podróżować, poznawać nowych ludzi! Wiem, wiem nie każdego stać na drogie wycieczki np. zagraniczne i całe wakacje spędzi w domu. Początkowo miałam ogromne plany Londyn, Janice alee legły w gruzach, niestety, potem stwierdziłam, że zostanę całe wakacje w domu alee mama nie dawała mi spokoju. Zdecydowałam się na pewien kurs (opowiem o tym jeżeli na niego pójdę), a wczoraj okazało się, że jadę naa jeszcze jeden o którym nie mogę powiedzieć bo to pewna niespodzianka dla moich znajomych <3

Moje wakacje nie będą takie nudne jak miały być, całe szczęście! Namawiam was nie siedźcie całymi dniami przed komputerem, zawsze można coś wymyślić, rower, rolki, basen!

Jeszcze jedno skończyłam w piątek gimnazjum, troszkę mi smutno, ale trzeba się rozstać z ludźmi, którymi spędziło się 6, 9, a nawet 16 lat!
buty- Converse | spodnie-Pull&Bear | bluzka-SinSay

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz